לכל התוכניות

שבוע החינוך המדעי

רוצים לגלות את הקסם במדע? להתנסות ולהיחשף למדע בדרך שלא הכרתם? בואו לקחת חלק בעשרות פעילויות ואירועים שיתקיימו ברחבי הארץ

לאתר שבוע החינוך המדעי

שבוע החינוך המדעי מאגד גופים רבים שהחינוך המדעי מצוי בנפשם. לכבוד השבוע הם מקיימים פעילויות מיוחדות ומגוונות, כגון הרצאות מדעיות לקהל הרחב בבתי קפה ופאבים, תחרויות, טורניר פיצוח הכספות הבינלאומי, הקרנות סרטים, הפעלות וסיורים במוזיאונים ועוד. מחכים לראותכם!

קהל:

כולם מוזמנים! יש פעילויות שמתאימות לצעירים, משפחות, מבוגרים, תלמידים ומורים   

זְמַן:

31-26 במרץ 2017

מקום:

בכל רחבי הארץ

מחיר:

חינם או בעלות סמלית, תלוי בפעילות

אֵיך:

פרטים נוספים באתר שבוע החינוך המדעי

עוד על התוכנית

שבוע החינוך המדעי נוסד ביוזמת מכון דוידסון לחינוך מדעי, הזרוע החינוכית של מכון ויצמן למדע, ומתקיים זו השנה השלישית. מטרתו לחבר את הציבור הרחב למדע – לקסם ולעוצמה שבו, לרלוונטיות שלו לחיי היומיום של כולנו, ולהציף את החשיבות בחינוך מדעי לכלל האוכלוסייה. השבוע מאגד גופים רבים שהחינוך המדעי מצוי בנפשם, ומקיימים פעילויות מיוחדות ומגוונות לכבוד השבוע.

אין ספק שבמאה ה-21 עולה המודעות לצורך של כל אדם באשר הוא לרכוש אוריינות מדעית, והחשיבות של קידום המדע בקרב הצעירים. רק כך נוכל ליצור את עתודת המדענים, המהנדסים, הרופאים והחוקרים של עתידנו, שימשיכו לשפר את איכות החיים במדינת ישראל. השקעה בקידום החינוך המדעי היום היא המחר של כולנו. במידה ואתם גוף שרוצה להיות שותף לשבוע –פנו אלינו.