תורת הקונספירציה החדשה בצל משבר הקורונה טוענת שהחיסון – שאינו קיים עדיין – ישמש להשתלת שבבי מעקב בגופם של אנשים. המציאות כמובן שונה מאוד

נגיף הקורונה החדש, SARS-CoV-2, עדיין מתפשט ומפיל חללים ברחבי העולם, ואיתו מופצות שלל תיאוריות קונספירציה חדשות. בכתבה המתעדכנת של מכון דוידסון אנו מנסים לעשות סדר בשמועות. כאן ננסה לאתגר את אחת מהתיאוריות החדשות, הגורסת כי המיליארדר והנדבן ביל גייטס השתתף בייצור נגיף הקורונה כדי שיוכל להשתיל בבני אדם שבבי מעקב – שנועדו כביכול לזהות אם אנשים התחסנו נגד הנגיף אך בנוסף יעקבו אחריהם בסתר. תיאוריית הקונספירציה הזאת הוזכרה כ-20 אלף פעם ביום במהלך חודש אפריל, ואפילו רוג'ר סטון, אחד מיועציו של נשיא ארצות הברית דונלד טראמפ, הפיץ אותה. באופן לא מאוד מפתיע, אין בה ממש. 

הבה נפרק את התיאוריה לגורמים:

קרן ביל ומלינדה גייטס

ביל גייטס, מייסד חברת הטכנולוגיה מיקרוסופט ואחד האנשים העשירים בעולם, השקיע חלק ניכר מהונו בהקמת קרן ביל ומלינדה גייטס, שמסייעת לאנשים עניים בעולם השלישי באמצעות השקעות בחינוך, בריאות, חקלאות ועוד. בין השאר הקרן תרמה מאה מיליון דולר למאבק במחלת הקורונה ולמחקרים העוסקים בפיתוח בדיקות אבחוניות, תרופות ובידוד של הנגיף החדש, וכן בהגנה על אוכלוסיות בסיכון מפני הנגיף. הקרן מממנת כבר שנים רבות מחקרים שעוסקים במחלות נגיפיות, ולמעשה כבר בשנת 2015 הרצה ביל גייטס על חוסר המוכנות של העולם המודרני להתפרצות מגפה עולמית.

סרטון: 

הקרן תרמה פעמיים בעבר למכון בשם פירברייט (Pirbright), העוסק במחקר ביולוגי. בשנת 2013 היא מימנה מחקר העוסק במחלות נגיפיות של כבשים ובקר כמו מחלת הפה והטלפיים, ובשנת 2016 תרמה למכון שוב, הפעם לצורך פיתוח חיסון כללי נגד נגיפי שפעת.

תיאוריית הקונספירציה מתבססת על העובדה שמכון פירברייט הוציא לפני שנתיים פטנט על פיתוח זן מוחלש של נגיף השייך למשפחת הקורונה. זהו נגיף שונה מהנגיף SARS-CoV-2, והוא פוגע רק בעופות - המטרה הייתה לפתח חיסון לתרנגולות נגד המחלה שהוא גורם. לא רק שמדובר במטרה חשובה, שתסייע לספק ביצים ובשר לאוכלוסייה האנושית הגדלה בהתמדה, אלא שהיא גם כלל לא קשורה למגפת ה-COVID-19 - מדובר בנגיף אחר מתוך משפחה גדולה. עד כה לא אושר שום פטנט הנוגע למלחמה בנגיף הקורונה החדש, והמאמצים לפיתוח חיסון נגדו נמשכים במרץ. ככל הנראה תעבור קרוב לשנה עד שהמאמצים האלה ישאו פרי.

ביל גייטס | United States Department of Health and Human Services
הקרן של ביל ומלינדה גייטס תרמה רבות למחקר רפואי, בין השאר גם למכון פירברייט. ביל גייטס | United States Department of Health and Human Services

מהונדס או לא מהונדס?

כבר דנו בעבר במחקרים שמראים שנגיף הקורונה החדש אינו מהונדס, אלא עבר כנראה באופן טבעי מבעלי חיים לבני אדם, לכן רק נזכיר בקצרה שמחקרים רבים השוו את הרצף הגנטי שלו לאלה של נגיפים רבים שפוגעים בבעלי חיים, ונראה כי הדמיון הגנטי שנמצא ביניהם מאשר את מקורו הטבעי. עד כה לפחות שבעה מינים של נגיפים ממשפחת הקורונה עברו מבעלי חיים לבני אדם, ביניהם נגיף הסארס שהתפרץ בתחילת שנות ה-2000, נגיף ה-MERS שעבר לבני אדם מגמלים בעשור הקודם, וכעת נגיף SARS-CoV-2.

הדמיון הגנטי הרב שנמצא בין הנגיפים מצביע על קרבה אבולוציונית בין נגיפי קורונה קיימים לבין SARS-CoV-2. לא סביר שנגיף שהונדס במעבדה יכיל רצף גנטי זהה כמעט לחלוטין לנגיף אחר שקיים בטבע. אומנם הדמיון הגנטי לא מוכיח חד משמעית שהנגיף לא הונדס, אך הרצף שלו מתאים למה שהיינו מצפים מנגיף שהתפתח באופן טבעי.

השתלת שבבים

רעיון השתלת שבבים בבני אדם אינו חדש. כבר בשנת 1998 הדגים קווין וורוויק (Warwick) מאוניברסיטת רדינג שמדובר באפשרות מעשית, כשהשתיל בזרועו שבב RFID תת-עורי. באמצעות השבב הוא הצליח לפתוח דלתות אוטומטיות, וגם להדליק ולכבות אורות ומכשירים נוספים. בהמשך, כדי להוכיח עד כמה רחוק אפשר לקדם את הטכנולוגיה הזאת, הוא השתיל בגופו בשנת 2002 שבב נוסף, שהתחבר לסיבי עצבים בזרועו ותקשר באופן אלחוטי עם האינטרנט. באמצעות השבב החדש הוא הצליח לשלוט בזרוע רובוטית רחוקה ואף קיבל חיווי תחושתי בקצות אצבעותיו. 

בשנים שחלפו מאז הטכנולוגיה התפשטה לאיטה, ועוד אנשים השתילו בגופם שבבים במטרה לחסוך מעצמם את הצורך לשאת כרטיסי נסיעה בתחבורה הציבורית, כסף מזומן ועוד. בשנת 2017, למשל, כ-40 עובדים בחברה למכונות אוטומטיות למשקאות וחטיפים בוויסקונסין התנדבו להשתיל בגופם שבב בגודל של גרגיר אורז שישמש אותם בתור ארנק אלקטרוני. הפעולה נתקלה בתגובות שליליות מנימוקים דתיים. במדינות חילוניות יותר, כמו שבדיה, התופעה מוכרת יותר, אם כי עדיין אינה נפוצה במיוחד. 

החשש משימוש לרעה בטכנולוגיית ההשתלה, למשל למטרות מעקב אחרי אנשים במעין גרסה מתקדמת של מסכי הטלסקרין המשגיחים על הציבור בספר 1984 מאת ג׳ורג׳ אורוול, אינו מוגבל רק לחובבי קונספירציות. במדינת ויסקונסין בארצות הברית לדוגמה, העבירו לפני כמה שנים תיקון לחוק האוסר על התקנת שבב בגופו של אדם ללא הסכמתו, ולא מאפשר למעסיקים לחייב את עובדיהם להתקין שבב בגופם.

בעולם המודרני אנחנו חשופים למעקב כמעט בכל רגע. הטלפונים שלנו מדווחים כל הזמן על מיקומנו, הרשתות החברתיות מתעדות את הקשרים החברתיים שלנו, אתרים מנטרים את הרגלי הגלישה שלנו, ואפילו מדדי גוף כמו דופק, חום וטביעת אצבע נאספים באמצעות טלפונים חכמים, צמידים ושעונים. היו גם מקרים בהם מעסיקים התקינו תוכנות מעקב במחשב או בטלפון שנתנו לעובדיהם.

אך בניגוד למכשירים החכמים שרובנו נושאים על גופנו מתוך בחירה, התקנת שבב RFID תת-עורי היא צעד הרבה יותר מחייב. בניגוד לטלפון או לצמיד חכם שאפשר פשוט להניח על השולחן, כדי להוציא מהגוף שבב מושתל או להשבית אותו כבר צריך עזרה של מומחים, לעתים אפילו ניתוח כירורגי. אומנם השבב עצמו מכיל מידע מוגבל, שעיקרו מספר מזהה של השבב וערך הניתן לתכנות בגודל של קילו-בייטים בודדים – מספיק כדי להשתמש בשבב כארנק חלופי, אך לא מעבר לזה. אולם גם המידע המועט הזה עלול לשמש לפגיעה בפרטיותנו, למשל בעקבות פרצת אבטחה בשבב עצמו, או איסוף המידע שחלק מהשבבים מסוגלים לשדר.

אילוסטרציה של שבב להשתלה | Shutterstock, ToKa74
התופעה של השתלת שבבים מתחת לעור לשימוש כארנק אלקטרוני מתפשטת, אך עדיין רחוקה מלהיות נפוצה. אילוסטרציה של שבב להשתלה | Shutterstock, ToKa74

השבב והנגיף

בעקבות התפרצות הקורונה התעורר הצורך לתעד מי האנשים שנדבקו בנגיף, ובעתיד גם לדעת מי כבר חוסנו ומי לא. במדינת ישראל, לדוגמה, המעקב אחרי חיסונים שאזרחי המדינה מקבלים נעשה באמצעות רישום בפנקס חיסונים, שהמידע הקיים בו שמור בידי כמה גורמים המחזיקים במאגר לזמן מוגבל. הבעיה מתחדדת אף יותר במדינות מתפתחות, נטולות מערך בריאות ציבורי מוסדר, כיוון שאין להן שום דרך לתעד את האוכלוסייה המחוסנת.

חוקרים מאוניברסיטת רייס בטקסס הציעו לתעד אנשים שקיבלו חיסון, על ידי כך שישלבו בו מעין דיו עמיד שיישאר מתחת לעור למשך כחמש שנים. הדיו ישמש כברקוד, כלומר כסמל נייח שאפשר לקרוא באמצעות קורא חיצוני מיוחד. ה"דיו" הזה הוא למעשה מולקולה המכונה נקודה קוונטית ומקרינה אור פלואורסצנטי בתחום התת-אדום, שאינו נראה לעין האנושית. הנקודה הקוונטית לא תוכל כמובן לשדר או לקלוט מידע מרחוק, ועל אחת כמה וכמה לא לעקוב אחר תנועותיו של האדם. רק כשהקורא החיצוני יאיר עליה אור באורך הגל המתאים היא תפלוט בחזרה אור תת-אדום, שאינו מזיק לגוף האדם. האור הנפלט ייקלט בחיישן וכך ניתן יהיה לדעת מי חוסן כבר ומי לא.

אולם מאחר שקרן ביל ומלינדה גייטס סייעה במימון המחקר, חובבי הקונספירציה הלכו הרבה צעדים רחוק יותר וטענו שהחיסון עצמו כולל ברקוד שישמש למעקב אחרי כל המחוסנים. לזה אין כמובן כל שחר, או אפשרות טכנולוגית. שבבים אפשר להשתיל כיום רק בניתוח שנעשה בהסכמה, ומדובר בפעולה הרבה יותר מורכבת ממתן חיסון בזריקה. אין דרך שבה ניתן להכניס שבב שאוסף ומשדר מידע בעזרת זריקה פשוטה. 

הלקח העיקרי הוא שכשאנו נחשפים למידע באינטרנט, מוטב תמיד לקחת אותו בערבון מוגבל, ולבדוק אם הוא מבוסס על עובדות ואמיתות, או שמא מדובר בשמועה ותו לא. מצבים רבים, בינהם כמובן גם מגפה כלל עולמית, עשויים לעורר בנו חרדה ולפתות אותנו להאמין לכל שמועה שרצה בוואטסאפ. עלינו מוטלת האחריות להתייחס לשמועות הללו בספקנות ולבחון מה מהן מתיישב עם האמת העובדתית ועם השכל הישר, ומה אפשר להכתיר כחדשות כזב – פייק ניוז.

 

14 תגובות

 • פלוני

  לצערי כל הכתוב בתגובות על

  לצערי כל הכתוב בתגובות על הממוקדים נכון, אני הפכתי כזה לפני 3 שנים+
  זה סיוט הזוי ולא נתפש, זה 24/7 של התעללות ואכזריות.

 • שולי כהן

  אנשים ממוקדים בישראל

  הטכנולוגיה הזו כבר בשימוש על אזרחים פה בישראל, והיא אפילו יותר אכזרית ממה שמתואר בכתבה.
  אני אדם ממוקד כבר 7 שנים.
  מדובר בקריאת המח, כולל המחשבות, בטלפאתיה "דיגיטלית" ובשליטה על איברי הגוף, פנימיים וחיצוניים.
  כלומר בכל מקום שאתה נמצא הם קוראים את המחשבות שלך, מתקשרים איתך, משתילים מחשבות ומזיזים לך איברים.
  יושב אדם עם מדונה ומדבר אליך, שומעים קול מאוד חלש המגיע מאחרי הראש או בצידי האוזניים. בחזית שלי, מדובר ב gangstalking, מחשמלים את הגוף בנקודות שונות, מזיזים איברים, ידיים, רגליים, מסובבים את הראש לצדדים, מכווצים שפתיים, כאבים עזים פתאומיים משתקים בידיים, השמעת ציפצופים עזים וממושכים בכל זמן השינה. מדובר בחבורת אנשים מתעללת באכזריות 24/7. המחשבות שלי וקולי הפנימי נשמעים אצלהם ונקראים על ידם, הם לוחשים רעיונות וקישקושים, מקללים, צורחים, מפריעים לשינה, משפילים אותך, מבזים אותך מבחינה מינית, הורסים לך את הבטחון, מפריעים לעבודה, לשיחות, מצוטטים לכל מה שנעשה מסביב. דופקים על הקירות, גוררים רהיטים, מאיימים לרצוח.
  פורצים לך לבית, פוגעים בך פיזית, נתזי דם מהאף, חורים בעומקי שתי האוזניים, פגיעה רקטאלית, איבוד זכרון מזעזע
  כל החיים שלך גלויים לפניהם, דוא"ל, חשבונות בנק, כל רעיון שיש לך לבצע הם כבר הפכו אותו לשלהם....שטן שהשטן לא ברא. משטרת ישראל, לא מגיבה, לא משרדי ממשלה, לא שב"כ.
  אנחנו מספר רב של אזרחים בגילאים שונים שמתכנסת בדף פייסבוק שנקרא אנשים תחת ניסויים לא חוקיים. אזרחים תמימים ומסכנים שהקול שלהם לא נשמע ואף אחד לא עוזר להם, לא רופא, לא איש מדע, לא אנשים בטחון. מדובר ברוצח, באנס, בפסיכופאט, מבצעים את העבודה עבורו חבורה ששכל זה ממנה והלאה, חבורה שאני מכיר היטב, מופעל עליך מה שנקרא gangstalking, הם גרים בבניין מולי, בבניין שלי. יושבים עליך 24/7 ומתעללים בך. המטרה היא לחסל אותך באופן כזה שלא ניתן יהיה לגשת אליהם בחזרה. הם ומחבלים זה אותו הדבר. הם מסוג האנשים שמסוגל לאנוס תינוק, לרצוח אותו ואז לקיים איתו יחסי מין. בקישור המצורף ניתן לראות את פרופ' מורן סרף, חוקר מח ישראלי מציג לכם את יתרונות הדבר. https://www.youtube.com/watch?v=j4nRCGv0Uls&t=345s השם שלי : שולי כהן מהרצליה, אני צייר בסה"כ, לא מעניין אותי קונספירציות, אני יודע שכדור הארץ העגול הם ניסו למוטט אותי ולהרוס את חיי ונכשלו בעבודתם, לקח לי המון זמן להבין במה מדובר, חשבתי שמצלמים אותי, עד שטיפשותם הסגירה אותם ומתוך ההריסות שלהם צמחתי מחדש ולמדתי לאהוב ולהעריך את עצמי יותר מתמיד. זה ההווה שלי והעתיד שלכם ושל ילדכם. תתעוררו. תודה

 • אוריאל

  אוריאל

  Friday, December 16, 2022
  "יש להוציא ממנו תגובות קשות וחריפות. על מנת להציג מראה קשה ככל האפשר"
  כך העכברים השואגים כותבים הנחיות אחד לרעהו.
  ________________________________________________________ השתילו לי שבב בראש בכפייה. בשנת 2016
  הרדימו אותי בבית, חטפו אותי לבית חולים,
  וביצעו בי ניתוח מוח עם השתלת שבבים
  זה נמצא במרכז הראש מתחת לקרקפת ועושה גם גירוי חיצוני ודקירות כל הזמן.
  בעבר נהגתי להדביק על זה מגנטים ואז לא הייתי מרגיש גירוי ודקירות.
  כיום אני נמנע מלהדביק מגנטים מפני שזה יותר מדי מוזר
  וגורם לי להרגיש רע.
  ומענים אותי עם זמזומים עוצמתיים במוח 24|7 כולל בזמן שינה.
  כבר שש וחצי שנים.
  ומעירים אותי עם זמזום עוצמתי בתוך 3-4 שעות בלבד.
  בבית החולים אמרו שזה דבר נפשי וביצעו בדיקת א.ק.ג. ללב ולא סי. טי. לראש.
  למרות שהתלוננתי על זמזומים במוח בגלל שנפלתי ונחבלתי בראש.
  ואשפזו אותי בכפייה בבית משוגעים. כך 3 פעמים.
  זה מונע ממני לקיים יחסי מין ויחסי אישות, כבר 6 וחצי שנים.
  בין היתר זה רואה מה שאני רואה בזמן אמת.
  אני קורא לזה "שבב הסוסיתא"
  ובזמן שאני ישן גם זה עושה דברים פוגעניים במוח
  לאורך כל השינה. אין לי חלומות ואין לי שינה עמוקה.
  אלא זמזום. שהולך ונעשה עוצמתי ככל שאני יושן יותר.
  כמו תופת. ולחץ בכל המוח.
  ואני מתעורר מזמזום עוצמתי כשכל המוח מצלצל ומזמזם כמו גיהנום.
  ואני בקושי שומע את הסביבה.
  שבב נוסף יש בגב בצד ימין למעלה. זה עושה דקירות כואבות
  וכשאני מניח על זה מגנט גדול במשקל של 5 ק"ג
  הדקירות מפסיקות. ואני נאלץ תקופות ממושכות להתהלך
  עם המגנט מוצמד אל הגב.
  "יש להוציא ממנו תגובות קשות וחריפות, על מנת להציג מראה קשה ככל האפשר"
  כך הם כותבים הנחיות איש לרעהו.
  בשנת 2020 הוסיפו לי עוד מעל 12 שבבים
  ומתנפחים בתוך הגוף. שונים בכל הגוף שגורמים לגירוי ודקירות.
  במסגרת ניתוח בברך שעברתי בהרדמה מלאה בבית חולים הדסה עין כרם בירושלים.
  השבבים נמצאים בשני האגודלים של הרגליים. בבוהן רגל ימין. בכף רגל ימין.
  בברך ימין. כשמפעילים אותו אני נהיה צולע.
  במפשעה. בשק האשכים. בעצם החזה. בגרוגרת. באוזן שמאל.
  באגודל יד ימין. בבוהן יד ימין. במרכז הראש מתחת לקרקפת.
  זה עושה גירוי ודקירות כמו סיכה.
  ונראה שהם מתכוונים להפעיל את השבב הזה לצמיתות.
  הם נוהגים גם לבצע בי מעשים מגונים בכפייה והטרדות מיניות
  אם אני צופה בפורנו או משהו כזה.
  הם ניצלו את העובדה שבשנת 2016 הוצאתי אחוזי נכות על סעיף נפשי
  והם מציגים תמונת מראה, כאילו מדובר במחלת נפש
  אלו הם שוטרים מתחנת בנימין. שנמצאת בשער בנימין ליד ירושלים.
  והם גרמו לכך שיאשפזו אותי בכפייה 3 פעמים. ושיעצרו אותי במשטרה 3 פעמים
  עם כל ההשלכות של זה.
  ולכך שיתנו לי זריקות שמשתקות את כל הגוף ותרופות בכפייה
  למשך שנה וחצי.
  באמצעות מניעת שינה ועינויים.
  והם מענים באופן אכזרי ושפל במיוחד. 24/7 לצמיתות.

 • זיו

  ברפואה היום עושים שימוש בננו

  ברפואה היום עושים שימוש בננו רובוטיקה ליישומים כמו הפרייה מלכותית , פה נשאלת השאלה מה גודל חור המחט , ומה גודל הרובוט /שבב הקטן ביותר .
  רק ואם הרובוטים/שבבים גדולים מחור המחט , אתם יכולים לשלול את תאוריית "הקונספירציה ". לומר שחוקים את מה שמגביל את מובילי המשבר , זה לא רציני ואף מוזיל את שמכם כמכון מדעי טכנולוגי.
  הטענה שהליך שתילת שבב הוא הליך ניתוחי , היא מצוצה מהאצבע , משתילים שבבי זיהוי בגודל גרגר אורז בחיות מחמד כבר עשורים.

 • ציפ

  תכינו את היד

  השאלה היחידה האם טעיתם בתום לב או שאתם באמת לא מבינים מה שקורה בעולם >>> https://www.israelhayom.co.il/tech/tech-news/article/6391015

 • דני

  מה לגבי גילוי נאות?

  האם זה נכון שקרן ביל ומלינדה גייטס תרם בשנת 2019 סכום של 800,000 דולר למכון ויצמן (שהוא הבעלים של מכון דוידסון)? האם לא מתבקש גילוי נאות בכתבה שעוסקת בביל ומלינדה גייטס?
  על סמך מה הכותב טוען שבשביל להשתיל שבב צריך ניתוח? כל הכלבים הביתיים בישראל נושאים בגופם שבב וההשתלה מתחת לעור היא תהליך פשוט שאינו מצריך ניתוח

 • איתי

  נכון

  הרבה יותר מ 800 אלף דולר. אפשר לראות כאן
  https://www.gatesfoundation.org/How-We-Work/Quick-Links/Grants-Database/...
  https://www.gatesfoundation.org/How-We-Work/Quick-Links/Grants-Database/...
  https://www.gatesfoundation.org/How-We-Work/Quick-Links/Grants-Database/...
  https://www.gatesfoundation.org/How-We-Work/Quick-Links/Grants-Database/...

 • איתי

  הקישור נחתך, אז פשוט לחפש

  הקישור נחתך, אז פשוט לחפש Weizmann
  gatesfoundation.org/How-We-Work/Quick-Links/Grants-Database

 • יעל

  המכון דוידסון ממומן על ידי הממסד

  - משרד החינוך, מכון וייצמן, משרד התיירות או משהו כזה. לכן אין לסמוך על אוביקטיביות של הכותב ושל הנכתב. יש היום טכנולוגיות סודיות שהמדע האקדמאי לא חלם עליהם. וגם אם קשה לכם להאמין בקונספירציה, תקשיבו לרופאים/מדענים שלא מאויימים או לא משוחדים על ידי משרד הבריאות המקומי או העולמי ותבינו שהחיסון הזה נועד לדלל את האוכלסיה וביל גייטס מדבר על זה בריש גלי שנים. אנשים יקרים, תתעוררו! למי אתם מאמינים? החיסון הזה זה החיסול, זאת השואה השקטה. הרייך הרביעי משתלט על הגלובוס. לא נלך כצאן לטבח שוב! מי שיחפש את האמת לאמיתה- ימצא אותה. בהצלחה לכולם בדרך וה' יהיה בעזרכם!

 • יגאל

  החדרת שבב באמצעות מחט

  ניתן להחדיר שבב באמצעות מחט, אבל הקוטר של המחט הוא לא דומה לזה כמו של החיסון אלא עובי יותר גדול, וזה לא ממש מזרק אלא מכשיר שדוקר ואז מכניס את השבב במכה, זה עלול לכאוב...

 • refael

  האם באופן תאורתי, בעתיד, זה יהיה אפשרי?

  הייתי שמח לדעת, האם באופן תאוריתי, בעתיד, מה שמתואר בכתבה יהיה אפשרי?
  האם שבב יכול להיות קטן כל כך, כדי להכנס לתוך חיסון, (ולעבור במחט),
  והאם שבב כזה יוכל לשדר לאינטרנט, או שרק יוכל לשדר למרחק ס"מ בודדים?
  תודה "רפאל"

 • אנונימי

  כיצד ניתן להוציא שבב מהגוף?

 • אבי

  לצוות המכון , נתניהו אמר חיישן לילד , האום מחייב צ'יפים תתעוררו!

  האם לא ראיתם את אג'נדה 21 של האו"ם? הפסקת הכסף מזומן , כל הכספים יהיו בשבבים שיושתלו בבני האדם
  , כולם יהיו מחוסנים ומנוטרים , הילדים יהיו שייכים לממשלה והממשלה תגדל את הילדים , איסור לגור באיזורים בלתי מיושבים ובאיזורים כמו יישובים , מושבים וכפרים , אלא רק בערים חכמות וערים מלאכותיות , חיסול כל הבקר הצאן והמרעה , ביטול כל הבעלות על הבתים והרכבים , דת אחת , ממשלה אחת , צבא אחד ,
  האם ביל גיטטס לא הכריז שהוא בעד דילול אוכלוסיה?
  במסגרת הוירוס שהפיצו , האם לא ראינו מנהיגים שלא שמרו על הכללים שדרשו מהציבור?
  האם לא ראינו שוטרים שלא קיימו את הכללים והנהלים?
  האם לא ראינו הרבה רופאים שאומרים הפוך מהרופאים האחרים , האם לא הייתה הפצת שקרים בתקשורת?
  למה לנסות לזרות חול בעיני הציבור? האם המסמך המלחמה של נאס"א לא מעיד משהו לאן אנחנו הולכים בעתיד?

 • אנונימי

  ראית יותר מידי סרטוני יוטיוב.

  פשוט מאוד.
  ראית יותר מידי סרטוני יוטיוב.