לכל התוכניות

מופע S-Factor 2022: תחרות כישרונות עם טוויסט מדעי

איך שרים על השעון הביולוגי? כיצד מלהטטים בין הזמן למרחב? ומה בדיוק מצחיק בחור שחור? הצטרפו למופע הבידור המדעי הגדול של השנה בהנחייתו של הקומיקאי דודו ארז!

האירוע הסתיים נתראה בשנה הבאה

מכון דוידסון מזמין אתכם לאירוע השנתי שבו נוסחאות, משוואות וניסויים הופכים ליצירות אמנות, מנגינות ושירים! זה קורה במסגרת מופע הבידור המדעי הגדול בישראל: S-Factor, המתקיים בפעם הרביעית, בהנחייתו של השחקן והקומיקאי דודו ארז ובשיתוף בית הספר למוזיקה "רימון".

את המופע, שנערך השנה בסימן נושא ה"זמן", יפתח האמן קולו אור במופע "קונטרול פריק": מופע הסולו היחיד מסוגו בעולם שמשלב תיאטרון, מוזיקה חיה, קרקס והומור יחד עם טכנולוגיה מתקדמת.

דודו ארז קולו אור

לאחר מכן נתחיל בשיאו של הערב והסיבה שלשמה התכנסנו: תחרות הכישרונות הייחודית של מכון דוידסון לחינוך מדעי, שבמסגרתה יעלו מתמודדים ומתמודדות על הבמה ויציגו את הדרכים היצירתיות, המקוריות והמפתיעות שלהם להמחשת קונספט הזמן!
במהלך הערב תוכלו לשמוע לראשונה שיר על שעונים ביולוגים, לצפות בלהטוטי זמן ומרחב ואפילו לצחוק מבדיחות על חורים שחורים. בסוף הערב תכריז ועדת שופטים מקצועית שתשב בקהל על הזוכה במקום הראשון, שיקבל או תקבל פרס כספי ותהילת עולם. בואו לצפות, ליהנות, לעודד ולהתרגש יחד איתנו!

 

האירוע מתקיים להנצחת פועלו של חנן בר און ז"ל, לשעבר סגן נשיא מכון ויצמן למדע, ואיש מחשבה מעמיק ומקורי.

קהל:

לכל חובב וחובבת מופעי בידור ובמה, מגיל 12 ומעלה!

זְמַן:

יום חמישי ה-26 במאי 2022, בין השעות 19:00 ל-21:30

מקום:

Michael Sela Auditorium, at the entrance to the Weizmann Institute of Science. About a ten minute walk from the Rehovot train station.
Click here to view the exact location 

מחיר:

NIS 49 only! When purchasing 4 or more tickets - NIS 40 per ticket

אֵיך:

Click on the registration button on this page and follow the instructions in the online form No entry will be allowed without registration
 

 

למידע ולפרטים נוספים: 08-9378300

רוצים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!