לכל התוכניות

מופע S-Factor 2022: תחרות כישרונות עם טוויסט מדעי

איך שרים על השעון הביולוגי? כיצד מלהטטים בין הזמן למרחב? ומה בדיוק מצחיק בחור שחור? הצטרפו למופע הבידור המדעי הגדול של השנה בהנחייתו של הקומיקאי דודו ארז!

האירוע הסתיים נתראה בשנה הבאה

מכון דוידסון מזמין אתכם לאירוע השנתי שבו נוסחאות, משוואות וניסויים הופכים ליצירות אמנות, מנגינות ושירים! זה קורה במסגרת מופע הבידור המדעי הגדול בישראל: S-Factor, המתקיים בפעם הרביעית, בהנחייתו של השחקן והקומיקאי דודו ארז ובשיתוף בית הספר למוזיקה "רימון".

את המופע, שנערך השנה בסימן נושא ה"זמן", יפתח האמן קולו אור במופע "קונטרול פריק": מופע הסולו היחיד מסוגו בעולם שמשלב תיאטרון, מוזיקה חיה, קרקס והומור יחד עם טכנולוגיה מתקדמת.

דודו ארז קולו אור

לאחר מכן נתחיל בשיאו של הערב והסיבה שלשמה התכנסנו: תחרות הכישרונות הייחודית של מכון דוידסון לחינוך מדעי, שבמסגרתה יעלו מתמודדים ומתמודדות על הבמה ויציגו את הדרכים היצירתיות, המקוריות והמפתיעות שלהם להמחשת קונספט הזמן!
במהלך הערב תוכלו לשמוע לראשונה שיר על שעונים ביולוגים, לצפות בלהטוטי זמן ומרחב ואפילו לצחוק מבדיחות על חורים שחורים. בסוף הערב תכריז ועדת שופטים מקצועית שתשב בקהל על הזוכה במקום הראשון, שיקבל או תקבל פרס כספי ותהילת עולם. בואו לצפות, ליהנות, לעודד ולהתרגש יחד איתנו!

 

האירוע מתקיים להנצחת פועלו של חנן בר און ז"ל, לשעבר סגן נשיא מכון ויצמן למדע, ואיש מחשבה מעמיק ומקורי.

קהל:

לכל חובב וחובבת מופעי בידור ובמה, מגיל 12 ומעלה!

זְמַן:

יום חמישי ה-26 במאי 2022, בין השעות 19:00 ל-21:30

מקום:

אודיטוריום ע"ש מיכאל סלע, בכניסה למכון ויצמן למדע. כעשר דקות הליכה מתחנת הרכבת רחובות.
לחצו כאן לצפייה במיקום המדויק 

מחיר:

49 ש"ח בלבד! ברכישת 4 כרטיסים ומעלה - 40 ₪ לכרטיס

אֵיך:

לחצו על כפתור ההרשמה בעמוד זה ועקבו אחר ההנחיות בטופס המקוון | לא תתאפשר כניסה ללא הרשמה