לכל התוכניות

הכנס החמישי לשילוב התקשוב בחינוך המתמטי

כנס המיועד למורים למתמטיקה בחטיבות הביניים ובתיכונים, שמעוניינים בפדגוגיה חדשנית ובשילוב סביבות מתוקשבות בהוראה המתמטיקה ובלמידתה

ההרשמה נסגרה. נתראה בשנה הבאה

מכון דוידסון בשיתוף משרד החנוך שמחים להזמין אתכם – מורים, אנשי חינוך, חוקרים ואנשי אקדמיה מעולם החינוך המתמטי העל יסודי – לכנס החמישי לשילוב התקשוב בחינוך המתמטי.

בואו להשתתף באירוע של קהילת החינוך המתמטי בישראל, שמרכז את החידושים הטכנולוגים-פדגוגיים בתחום, ולהיחשף לשיטות תקשוב דיגיטליות חדשות שישדרגו את האופן שבו אתם מלמדים, מעבירים וחוקרים מתמטיקה!

פרט לידע ול"תיאוריה" שתקבלו בכנס, אנו שמים דגש רב על ה"תכלס": איך נעשים הדברים בפועל בשטח, מה הפרקטיקה והשימוש היומיומי שנעשה בכלים הללו, וכמובן איך כל אלה משתלבים עם העקרונות הפדגוגיים והדידקטיים הנדרשים להוראת המתמטיקה. לשם כך הכנו עבורכם מגוון רחב של סדנאות ופעילויות, שבהן תוכלו להשתתף ולהתרשם מעבודותיהם של מורים ועמיתים, שכבר מיישמים מגוון של שיטות ומערכות תקשוב בשטח, ובתחומים שונים.

בסדנאות יושם דגש על השילוב שבין פדגוגיה חדשנית למערכי שיעור דיגיטליים בהוראה ובלמידה; למידה שיתופית ודרכי הערכה בניהול הלמידה; חשיפה ליישומים שונים בלמידה מקוונת; הוראה בסביבות למידה מתמטיות כגון גיאוגברה ודסמוס; פיתוח שיעור והפעלתו במגוון דגמים של הוראה למידה ועוד.

יש לנו הרבה ידע לחלוק איתכם, אבל נשמח גם ללמוד מניסיונכם!
אז בואו להעשיר את עולמכם ואת עולמנו, בכנס החמישי לשילוב התקשוב בחינוך המתמטי

הרשמה לכנס

למי:

למורים למתמטיקה בחינוך העל-יסודי, אנשי חינוך מתמטי, מפתחי ספרי לימוד וסביבות למידה טכנולוגיות, חוקרים ואנשי אקדמיה בחינוך המתמטי

מתי:

 יום א', 24 ביוני 2018, בשעות 16:30-9:30. לתוכנית הכנס

איפה:

אולם הברווז במכון דוידסון לחינוך מדעי, קמפוס מכון ויצמן למדע ברחובות

כמה:

50 שקלים

איך:

לחצו על כפתור ההרשמה בעמוד זה ועקבו אחר ההנחיות בטופס המקוון

הרשמה לכנס

למידע, הכוונה ורישום טלפוני: 08-9378300

רוצים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!