לכל התוכניות

מתמטיקה ומדע בהתכתבות

צמאים למתמטיקה ומדע ורוצים ללמוד עוד? להבין למה? לדעת איך? ריכזנו עבורכם את הנושאים הכי מעניינים ויצרנו מהם תוכנית מקוונת שכל אחד יכול להשתתף בה בכל מקום ובכל זמן. וכן, אפשר להישאר בפיג'מה

מהם מספרי ערפד? מה הקשר בין נמלים לפייסבוק? האם יש טריק ליצירת אשליות אופטיות? ומה הקשר בין ארנבים, מלבנים וזהב? לא משנה מה השעה או איפה אתם נמצאים – כל עוד יש לכם חיבור לאינטרנט תוכלו להתחבר לתוכניות "מתמטיקה בהתכתבות" או "מדע בהתכתבות" ולחפש בהן את התשובות.
איך זה עובד? אתם מקבלים גישה לארבע חוברות דיגיטליות ואינטראקטיביות באתר סגור ומוגן שמתפרסמות כל חודשיים לאורך שנת הלימודים. החוברות כוללות עשרות עמודים של תעלומות, ניסויים, קסמים, תרגילים, ובנוסף להם תמצאו סרטונים ואתגרים שבועיים.

חשוב שתדעו  למרות שאתם לא לומדים עם מורה בכיתה, אתם ממש לא לבד! תמיד תוכלו להתכתב איתנו או זה עם זה ואף להציע רעיונות לאתגרים חדשים בפורום שלנו, שפועל 24 שעות ביממה.

ועכשיו – הנחה מיוחדת: 70 ש"ח הנחה לכבוד 70 שנה למדינה!

למי:

תלמידי כיתות ג'-ט' חובבי מתמטיקה ומדע שאוהבים אתגרים ומסוגלים להם.
ניתן להירשם גם במסלול בית ספרי באחריות בית הספר

 

מתי:

העבודה על החוברות האינטראקטיביות נעשית באופן עצמאי ולכן אפשר להשתתף בפעילות המקוונת בכל עת, בהתאם לרצון ולקצב ההתקדמות האישי של התלמיד

איפה:

ההשתתפות בפעילות המקוונת והגישה לחוברות הלימוד יכולה להתבצע בכל מקום שיש בו גישה לרשת. המפגשים השנתיים נערכים במכון דוידסון לחינוך מדעי שבמכון ויצמן למדע ברחובות

כמה:

הנחה מיוחדת: 289 ש"ח לתכנית שנתית במקום 360 ש"ח. 
בקבוצות של חמישה ילדים ומעלה: 229 ש"ח לתכנית שנתית לילד.
אפשר לשלם בכרטיס אשראי בחלוקה של עד שלושה תשלומים. המחיר כולל גישה לאתר התוכנית עד סוף אוגוסט 2018 והשתתפות במפגשים במכון ויצמן למדע

איך:

הירשמו כאן באתר (מומלץ להירשם דרך דפדפן כרום) או דרך מרכז הרישום הטלפוני. כדי להירשם דרך האתר, לחצו על הקישור המתאים למעלה ולאחר מכן בחרו את החוג הרצוי (מתמטיקה בהתכתבות, מדע בהתכתבות או שניהם יחד)

עוד על התוכנית

כדי שתיהנו קצת גם ממה שקורה מחוץ למסך ותכירו את הפנים שמאחורי השמות בצ'אט, ניפגש כאן אצלנו, במכון דוידסון לחינוך מדעי ברחובות, פעם בשנה ליום חווייתי בנושאים מתמטיים ומדעיים עם הרצאות והפעלות מיוחדות.

הידעת? התוכנית פועלת ברצף מעל 30 שנה! בעבר ההתכתבות נעשתה באמצעות דואר ישראל, אך עם השנים התוכנית עברה לאינטרנט ואימצה כלים אינטראקטיביים. התוכנית מתנהלת בעברית, בערבית ובאנגלית. מדעני מכון ויצמן מעורבים בכתיבת התכנים, כמו גם בהדרכה של "האירועים המיוחדים" ושל הכנסים שנערכים במסגרת התוכניות השונות. בתכנית "מדע בהתכתבות" כל מסע מוקדש למחקר שונה שמתקיים במכון ויצמן ומאפשר לתלמידים הצצה לעולם המחקר העכשווי. 

חוברות העבודה האינטראקטיביות מחולקות לרמות לפי כיתות:

רמה 1  עבור כיתות ג'-ד'

רמה 2  עבור כיתות ה'-ו'

רמה 3  עבור כיתות ז'-ט'

 

למידע, הכוונה ורישום טלפוני: 08-9378300

רוצים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!