לכל התוכניות

הכנס הארצי לעבודות גמר במדעים

בואו, עלו על הבמה והציגו את עבודת המחקר שלכם. זכיתם במקום הראשון? מזל טוב – אתם טסים לשבדיה!

ההרשמה נסגרה

אם אתם תלמידי כיתה י"א או י"ב וסיימתם את עבודת הגמר שלכם באחד מתחומי המדעים, אל תעצרו את המומנטום דווקא עכשיו! אם תתאמצו רק עוד קצת ותציגו את העבודה שלכם בכנס הארצי לעבודות גמר במדעים, אולי תזכו לטוס למחנה למדענים צעירים שייערך בשטוקהולם שבו תוכלו לפגוש תלמידים מכל העולם ולהשתתף באירועי חלוקת פרס נובל.
לשם כך יהיה עליכם להתחיל קודם כאן בארץ ולהציג במשך 13 דקות את עבודתכם בפני שופטים. העבודות הבולטות והייחודיות ביותר יעלו לשלב הגמר. בשלב הזה תציגו את עבודתכם שוב, אבל הפעם באנגלית ובפני שופטים מומחים, אנשי סגל ממכון דוידסון לחינוך מדעי, חוקרים ותלמידי מחקר ממכון ויצמן למדע. אם תצלחו גם את השלב הזה, ברכותינו – אתם תהיו נציגיה של מדינת ישראל במחנה למדענים צעירים שייערך בשטוקהולם.

למי:

לתלמידים מכל רחבי הארץ, שסיימו את עבודת הגמר שלהם באחד מתחומי המדעים בהיקף של 5 יח"ל

מתי:

ביום רביעי, 27 במרץ 2019, כ' באדר ב' תשע"ט בשעות 20:00-16:00

 

איפה:

במכון דוידסון לחינוך מדעי שבקמפוס מכון ויצמן למדע ברחובות

כמה:

ההשתתפות ללא עלות. לזוכים: יינתן מימון לטיסה ולהשתתפות בסמינר

איך:

לחצו על כפתור ההרשמה בעמוד זה ועקבו אחר ההנחיות בטופס המקוון

עוד על התוכנית

מטרת הכנס המדעי היא להעניק הזדמנות לתלמידים להציג את עבודותיהם החדשניות והייחודיות ולהכיר עבודות של תלמידים אחרים בגילם. התנסות זו מדמה את עבודתם של החוקרים שמציגים את ממצאיהם בפני עמיתיהם בכנסים, והיא עשויה לתרום לתלמידים במישורים רבים.
הזוכה במקום הראשון יישלח למחנה מדענים צעירים שייערך בשטוקהולם, דצמבר 2019 וייקח חלק באירועי פרס נובל, ביניהם טקס חלוקת הפרסים, הארוחה המלכותית לזוכים ונשף הנובל המסורתי (ההשתתפות במחנה מעל גיל 18). שלושה זוכים נוספים יקבלו מלגת השתתפות במחנה הבינלאומי למדע ע"ש ד"ר בסי לורנס במכון ויצמן למדע, למחנה סייטק הבינלאומי בטכניון ולסדנת מדע עכשווי ע"ש עמוס דה שליט. המחנות יתקיימו בקיץ 2019.

 

למידע ולפרטים נוספים: 08-9378300

רוצים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!