לכל התוכניות

הכנס הארצי לעבודות גמר במדעים

עלו על הבמה והציגו את עבודת המחקר שלכם. זכיתם במקום הראשון? מזל טוב – אתם טסים ללונדון

ההרשמה נסגרה, ההרשמה לשנה הבאה תיפתח במהלך ספטמבר 2018

אם אתם תלמידי כיתה י"א או י"ב וסיימתם את עבודת הגמר שלכם באחד מתחומי המדעים, אל תעצרו את המומנטום דווקא עכשיו! אם תתאמצו רק עוד קצת ותציגו את העבודה שלכם בכנס הארצי לעבודות גמר, אולי תזכו לטוס למחנה בינלאומי בלונדון, לפגוש תלמידים מכל העולם ולהשתתף במגוון פעילויות העשרה.

לשם כך יהיה עליכם להתחיל קודם כאן בארץ ולהציג במשך 13 דקות את עבודתכם בפני שופטים. 12 העבודות הבולטות והייחודיות ביותר יעלו לשלב הגמר. בשלב הזה תציגו את עבודתכם שוב, אבל הפעם באנגלית ובפני שופטים מומחים, אנשי סגל ממכון דוידסון לחינוך מדעי, חוקרים ותלמידי מחקר ממכון ויצמן למדע. אם תצלחו גם את השלב הזה, ברכותינו – אתם תהיו נציגיה של מדינת ישראל במחנה מדענים צעירים שייערך בלונדון.

למי:

לתלמידים מכל רחבי הארץ, שסיימו את עבודת הגמר שלהם באחד מתחומי המדעים בהיקף של 5 יח"ל

מתי:

יום שני, 19 במרץ 2018, ג' בניסן תשע"ח בשעות 20:00-16:00

איפה:

במכון דוידסון לחינוך מדעי שבקמפוס מכון ויצמן למדע ברחובות

כמה:

ההשתתפות בכנס ללא תשלום. לזוכים: יינתן מימון לטיסה ולהשתתפות בסמינר 

איך:

ההרשמה נעשית באתר (במחשב ולא במכשיר נייד). מומלץ להירשם דרך דפדפן כרום

עוד על התוכנית

מטרת הכנס המדעי היא להעניק הזדמנות לתלמידים להציג את עבודותיהם החדשניות והייחודיות ולהכיר עבודות של תלמידים אחרים בגילם. ההתנסות הזו מדמה את עבודתם של החוקרים בשעה שהם מציגים את ממצאיהם בפני עמיתיהם בכנסים, והיא עשויה לתרום לתלמידים במישורים רבים.

הזוכה במקום הראשון יישלח למחנה מדענים צעירים שייערך בלונדון בקיץ 2018, וייקח חלק באירועי מדע, תרבות וחברה עם תלמידים מכל רחבי העולם. שני זוכים נוספים יקבלו מלגת השתתפות למחנה הבינלאומי למדע ע"ש ד"ר בסי לורנס במכון וייצמן למדע ולמחנה סייטק הבינלאומי בטכניון. המחנות יתקיימו בקיץ 2018.

למידע, הכוונה ורישום טלפוני: 08-9378300

רוצים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!