לכל התוכניות

מסע אל האבולוציה

9 מיליון מיני יצורים חיים על פני כדור הארץ, והאדם הוא רק אחד מהם. מאיפה כולם הגיעו, היכן אלו שנכחדו והאם עדיין נוצרים מינים חדשים? לקחנו מיליוני שנים של אבולוציה, וריכזנו אותם במאגר אחד עם מבחר פעילויות עבור אנשי חינוך

כולנו מכירים את הביטוי לפיו – בטבע, החזק תמיד שורד. האמנם? אם כך הדבר, איך זה שאנחנו לא רואים טי-רקסים ודינוזאורים מסתובבים בפארק הירקון או טובלים להנאתם במי הכנרת? התשובה היא, אבולוציה. אבל מה זה אומר בדיוק? 

מאגר התכנים שלפניכם מיועד למורים ואנשי חינוך בתחום המדעים בחטיבות הביניים. תוכלו למצוא בו תשובות לשאלות הללו ולגלות "הפתעות" אבולוציוניות נוספות. הידעתם למשל, שבין אדם לבננה יש 50% דמיון גנטי? או אולי שקיים קשר בין אפונה ומוטציות?

האתר כולל מערכי שיעור בנושא אבולוציה ותורשה שבהם משולבים סרטונים, חידונים, משחקים פיזיים ומקוונים, ניסויים ואף נושאים לדיון פעיל שאפשר לערוך בכיתה. תכנים אלה יעשירו את חוויית הלימוד שלכם ושל תלמידיכם בנושאים האלה ויאפשרו לכם ללמוד וללמד את נושא האבולוציה באופן חווייתי, פעיל ומהנה.

תוכלו להיכנס אל האתר ללא עלות ולהשתמש במאגר התכנים בכל זמן ומכל מקום. אפשר לעבור על התכנים לפי הסדר המועדף עליכם ובהתאם לאופי הפעילות שתרצו להעביר.

קהל:

מורים ואנשי חינוך בחט"ב, אך גם לכל מי שסקרן ורוצה ללמוד על אבולוציה

זְמַן:

בכל זמן שתרצו

מקום:

בכל מקום עם גישה לרשת (לצורך נוחות מירבית אנו ממליצים על מחשב נייח\נייד או טאבלט)

מחיר:

ההשתתפות ללא עלות וללא הרשמה 

אֵיך:

 לחצו כאן לאתר "מסע אל האבולוציה"

Team Members

ורד שפירא
ירדנה דוד

למידע ולפרטים נוספים: 08-9378300

רוצים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!