לכל התוכניות

סדנאות מייק מדע בפסח

מהו ההבדל המדעי בין אפיית מצה לאפיית לחם? האם כתב החרטומים הוא צופן או שפה? והאם חיתוך מצות במכונת לייזר זה הדבר הכי מגניב EVER? (ברור שכן!) הצטרפו לסדנת פסח בת יומיים שכולה מדע עם הידיים!

ההרשמה נסגרה

אם עדיין לא ביקרתם במעבדות החדשות של גן המדע (שממשיך להתחדש), עכשיו יש לכם הזדמנות מצוינת לעשות זאת, בסדנה בת יומיים לתלמידי כיתות ד'-ו' במהלך חופשת הפסח.

במסגרת הסדנה נשלב תחומי מדע, טכנולוגיה ונושאים הקשורים לחג הפסח, נכיר את המעבדות החדשות של הגן: מעבדת המייקרים, מעבדת אומנויות, והמעבדה הקולינרית, ובעיקר נעשה יחד המון כיף!

מה למשל?
נחקור שני מאכלים שאתם מכירים היטב: הלחם והמצות, רק מזווית מדעית. נלמד לתכנן בתוכנת דו-ממד ונחתוך (בזהירות) מצות בעזרת לייזר (כן, זה מגניב בדיוק כמו שזה נשמע!). נגלה מה עומד מאחורי המסתורין של הכתב המצרי הקדום וצפנים שונים בעולם, ועוד הפתעות.

אם יש לכם ילדות וילדים סקרנים שאוהבים לשאול שאלות ולעבוד עם הידיים, הסדנה מיועדת בדיוק עבורם. מספר המקומות מוגבל - הירשמו עכשיו!

קהל:

לילדים סקרנים בכיתות ד'-ו'

זְמַן:

הסדנה תמשך יומיים, ותתקיים בשעות 14:00-09:30 בשני מועדים לבחירתכם: 29-30/3 (ימים רביעי וחמישי) או 2-3/4 (ימים ראשון ושני)

מקום:

במתחם מעבדות גן המדע המחודש, מכון ויצמן למדע, רחובות

מחיר:

250 ש"ח למשתתף, ליומיים. הנחה של 15% לתלמידי החוגים

אֵיך:

לחצו על כפתור ההרשמה ועקבו אחר ההנחיות

עוד על התוכנית

הסדנה מתקיימת בשני מחזורים הזהים בתוכנם במהלך יומיים בחופשת פסח. בכל סדנה משתתפת קבוצה קטנה של עד 20 ילדים, שאותם מלווים שני מדריכים מקצועיים ומנוסים.
קיימת אפשרות לפתיחת סדנה גם לילדים בכיתות מתקדמות יותר, בהתאם למידת הביקוש וההתעניינות.

 

Additional Links

למידע ולפרטים נוספים: 08-9378300

רוצים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!