לכל התוכניות

שיחות מדע – יום דרווין

מדוע משתפים בעלי חיים פעולה? האם קיימת אבולוציה במעבדה? ומדוע טורפת נקבת העכביש את הזכר? תנו לתלמידים לשאול שאלות בשיחת וידאו כיתתית עם טובי המדענים והמדעניות בארץ

ההפסקה הסתיימה, והצלצול קורא לתלמידים לחזור לכיתה. הפעם במקום לפתוח עוד ספר ולכתוב עוד נוסחה על הלוח, מקבלים התלמידים הזדמנות לפגוש (כמעט) פנים-אל-פנים חוקרות וחוקרים העוסקים בנושאים הכי חמים במדע, ובהם כמובן גם אבולוציה.
לשיחת הוידאו הזאת קוראים "שיחות מדע", וזאת תוכנית המיועדת במיוחד לכם – מורים ומורות למדעים ביסודי, בחטיבת הביניים ובחטיבה העליונה, שמעוניינים לפתוח בפני תלמידיהם עולמות חדשים, לעודד את סקרנותם ולהציג להם מודלים חדשים לחיקוי.

כיצד נערכת שיחת הוידאו – "שיחות מדע"?
את הזמנת השיחה עם המדענים תעשו אתם, המורים, דרך האתר. לקראת השיחה יש להוריד את פעילות ההכנה מהאתר. המפגש הווירטואלי עצמו מתבצע בכיתה, עם מצלמת רשת ומסך. בשיחת הוידאו יציגו התלמידים את עצמם מול המדען או המדענית, ישאלו את שאלותיהם ויקבלו תשובה עניינית ובגובה העיניים.

יום דרווין הוא הזדמנות מצוינת להכיר לתלמידיכם שיטת הוראה חדשנית, חווייתית ובלתי נשכחת, ואנו אף מעודדים אתכם להזמין עוד שיחות העוסקות בכל תחומי המדע גם במהלך שנת הלימודים.

הרשמה לאתר

קהל:

מורים למדעים ביסודי, חטיבת ביניים, חטיבה עליונה

 

זְמַן:

במהלך שנת הלימודים

מקום:

בבית הספר

מחיר:

ללא עלות

אֵיך:

יש להירשם דרך האתר. ההדרכה באתר.

עוד על התוכנית

למייל התוכנית: iscientist@weizmann.ac.il

הרשמה לאתר

למידע ולפרטים נוספים: 08-9378300

רוצים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!