לכל התוכניות

הכנס הארצי לעבודות גמר במדעים

עלו על הבמה והציגו את עבודת המחקר שלכם. זכיתם במקום הראשון? מזל טוב – אתם טסים לשבדיה

ההרשמה לכנס תפתח ב- 1 בינואר 2018

אם אתם תלמידי כיתה י"א או י"ב וסיימתם את עבודת הגמר שלכם באחד מתחומי המדעים, אל תפסיקו את המומנטום דווקא עכשיו! אם תתאמצו רק עוד קצת ותציגו את העבודה שלכם בכנס הארצי לעבודות גמר, אולי תזכו לטוס לכנס בינלאומי בשבדיה, לפגוש תלמידים מכל העולם ולהשתתף בטקס פרס נובל.

לשם כך יהיה עליכם להתחיל קודם כאן בארץ ולהציג במשך 13 דקות את עבודתכם בפני שופטים. 12 העבודות הבולטות והייחודיות ביותר יעלו לשלב הגמר. בשלב הזה תציגו את עבודתכם שוב, אבל הפעם באנגלית ובפני שופטים מומחים, אנשי סגל ממכון דוידסון לחינוך מדעי, חוקרים ותלמידי מחקר ממכון ויצמן למדע. אם תצלחו גם את השלב הזה, ברכותינו – אתם תהיו נציגיה של מדינת ישראל בסמינר המדענים הצעירים שייערך בשטוקהולם.

למי:

לתלמידים מכל רחבי הארץ, שסיימו את עבודת הגמר שלהם באחד מתחומי המדעים בהיקף של 5 יח"ל

מתי:

יום שני, 19 במרץ 2018, ג' בניסן תשע"ח בשעות 16:00-20:00

איפה:

במכון דוידסון לחינוך מדעי שבקמפוס מכון ויצמן למדע ברחובות

כמה:

השתתפות בכנס ללא תשלום. לזוכים: הטיסה לסמינר תמומן על ידי משרד החוץ והשהות תמומן על ידי מכון דוידסון לחינוך מדעי

איך:

ההרשמה נעשית באתר (במחשב ולא במכשיר נייד). מומלץ להירשם דרך דפדפן כרום

עוד על התוכנית

מטרת הכנס המדעי היא להעניק הזדמנות לתלמידים להציג את עבודותיהם החדשניות והייחודיות ולהכיר עבודות של תלמידים אחרים בני גילם. ההתנסות הזו מדמה את עבודתם של החוקרים בשעה שהם מציגים את ממצאיהם בפני עמיתיהם בכנסים, והיא עשויה לתרום לתלמידים במישורים רבים.

הזוכה במקום הראשון יישלח לסמינר מדענים צעירים שייערך בשטוקהולם בדצמבר 2018, וייקח חלק באירועי פרס נובל הכוללים בין היתר את טקס חלוקת הפרסים, הארוחה המלכותית לכבוד הזוכים, הנשף והמסיבה שלאחריהם.
שלושה זוכים נוספים יקבלו מלגת השתתפות למחנה הבינלאומי למדע ע"ש ד"ר בסי לורנס, לסדנת דה-שליט במכון ויצמן למדע ולמחנה סייטק הבינלאומי בטכניון. שלוש המחנות ייערכו בקיץ 2018.

 

למידע, הכוונה ורישום טלפוני: 08-9378300

רוצים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!