לכל התוכניות

פרויקט אנלוג מאדים

בית ספר לאסטרונאוטים צעירים – המשימה: מאדים. פרויקט הכולל לימוד ותרגול של משימה רובוטית ומשימה מאוישת המדמות משימות על מאדים

ההרשמה נסגרה 

פרויקט ייחודי וחדשני בארץ פרויקט ייחודי וחדשני בארץ בתמיכת סוכנות החלל! בית הספר לאסטרונאוטים צעירים ידמה באופן מיטבי (במסגרת המגבלות הקיימות) הכשרת אסטרונאוטים למשימה על מאדים. התלמידים יתכננו ויבצעו משימות המדמות פעילות מדעית וטכנולוגית על מאדים, כולל: אנלוג של משימה רובוטית, אנלוג של משימה מאוישת, יישום שיטות מחקר מדעי על מאדים, רפואת חלל, תכנון מגורי האסטרונאוטים ועוד. תלמידים נבחרים יוכלו לבצע עבודת מחקר בהיקף של 5 יחידות לבגרות בפיזיקה או בתחום דעת אחר הרלוונטי לתוכנית.

למי:

תלמידים ותלמידות הלומדים בכיתה י' ממגמה מדעית או טכנולוגית. לפרטים נוספים ניתן ליצור קשר טלפוני עם מרכז הרישום

מתי:

ימי ב' בשעות 16:30-19:30, החל מ-2 בינואר 2017 למשך כשנה וחצי. בנוסף, מספר סיורים ומחנה של שלושה ימים לקראת סוף התכנית

איפה:

מכון דוידסון לחינוך מדעי, קמפוס מכון ויצמן למדע ברחובות

כמה:

150 שקלים לכל התוכנית

עוד על התוכנית

בשנה הראשונה של התוכנית התלמידים יכירו את מאדים ויתוודעו לשיטות לחיפוש חיים ולהישרדות על כוכב הלכת האדום. הם יתרגלו עבודת צוות בחדר בקרה המדמה בקרת משימת חלל ויתרגלו משימה רובוטית על מאדים. מוקד הפעילות בשנה השנייה יהיה תרגול של משימה מאוישת על מאדים, כולל נושאים מגוונים: רפואת חלל, תכנון מגורי אסטרונאוטים, מיקרו-כבידה ועוד. שיא התוכנית יהיה ביצוע אנלוג של משימה מאוישת על מאדים: פעילות של כמה ימים במדבר באופן המדמה משימת אסטרונאוטים על מאדים.
    
     

למידע, הכוונה ורישום טלפוני: 08-9378300

רוצים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!