לכל התוכניות

שבתות בגן המדע

מהו הירוגליף? איך אפשר לדקור בלון בלי לפוצץ אותו? וכיצד מרגישים כשהולכים על הירח? בואו לגלות בפעילות מיוחדת בשבתות בגן המדע

גן המדע יפעיל בשבתות תוכנית הכוללת יצירת הירוגליף מצרי מחימר, סיור מיוחד במוצגי הגן הכולל התנסות במוצגי חלל וחוויה במתחם האקולוגי של גן המדע. בנוסף יפעיל הגן פינת יצירה לקטנטנים.

מוזיאון גן המדע ע"ש קלור הוא מוזיאון המדע הראשון בעולם שנבנה תחת כיפת השמיים והמבקרים בו מתבקשים לגעת, להתנסות ולשחק ביותר מתשעים מוצגים הפזורים על פני עשרה דונם של מדשאות ירוקות. כל המוצגים במוזיאון מדגימים את העקרונות המדעיים העומדים מאחורי תופעות טבע רבות, כגון קשת בענן, כוח המשיכה, אנרגיית השמש ועוד. מעת לעת נערכות באודיטוריום ובחדרי התערוכה גם הדגמות וסדנאות במגוון נושאים, שמזמינות את המבקרים ללמוד ולהעמיק את הידע שלהם בנושא מסוים, כמו צבעים ואורות, אשליות אופטיות ותלת-ממד, המוח ועוד.

למי:

לקהל הרחב (משפחות וילדים)

מתי:

שבתות בחודש אפריל

איפה:

מוזיאון גן המדע, מכון דוידסון לחינוך מדעי, מכון ויצמן למדע ברחובות

כמה:

מבוגר: 40 ש"ח, ילד (18-5): 35 ש"ח, משפחה: 150 ש"ח, אזרח ותיק: 20 ש"ח, סטודנט/נכה: 20 ש"ח, פעוט (מתחת לגיל 5): חינם, חיילים בשירות חובה/בני/בנות שירות לאומי: חינם. הנחה של 10% לרוכשים באתר!

איך:

ניתן לרכוש כרטיסים אונליין בהנחה או בקופות המוזיאון (אין צורך בתאום מראש). כל ההנחות בהצגת תעודה מתאימה בלבד. כרטיס משפחתי: זוג הורים וכל הילדים הרשומים בתעודת הזהות שלהם עד גיל 18. מדיניות ביטולים: אפשר לבטל את הכרטיס עד 14 יום מתאריך הרכישה בניכוי 5 אחוזים דמי ביטול.

שימו לב! בשטח הגן אין קפיטריה, ניתן להצטייד במזון ושתייה מהבית.
מכיוון שמוזיאון גן המדע הוא תחת כיפת השמיים אנו ממליצים להצטייד בכובע וקרם הגנה.