לכל התוכניות

שבתות בגן המדע

איך אפשר לצבוע מסכות בעזרת תגובה כימית? למה רעשן עושה רעש?

הזמנת כרטיסים לגן המדע – 10% הנחה למזמינים און ליין

גן המדע יפעיל תוכנית מיוחדת לחג הפורים, שתתקיים בסופי השבוע לפני החג ואחריו. בשבתות הפעילות תכלול סדנת צביעת מסכות באמצעות תגובת בסיס-חומצה, סיור מיוחד על מוצגי קול, פינת יצירה לקטנטנים והתנסות במוצגי החלל בגן.

מגוון הפעילויות למבקרים בשבתות:

  1. סדנת "מסכות או לא להיות" – סדנה משפחתית שבה המשפחות יצבעו מסכה לפורים. צביעת המסכה תיעשה באמצעות תגובה בין חומרים שיוצרים צבעים שונים. מספר המשתתפים מוגבל.
  2. סיור "רעשן נולד" – מה יותר חשוב מלעשות רעש כששומעים את שמו של המן? בסיור המיוחד לחג הפורים יקבלו המבקרים הדרכה על מוצגי הגן הקשורים לקול, שתאפשר לבני המשפחה לחשוף את המדע שמאחורי הרעשן.
  3. "לקטנטנים" – גן המדע יפעיל פינת יצירה מיוחדת לקטנטנים שבינינו.
  4. מוצגי חלל – נוסף על הפעילויות המיוחדות לחג הפורים יוכלו המבקרים להתנסות במוצגי החלל בגן המדע.

למי:

 לקהל הרחב (משפחות וילדים)

מתי:

שבתות בחודשים פברואר ומרץ בשעות 10:00-17:00

איפה:

מוזיאון גן המדע, מכון דוידסון לחינוך מדעי, מכון ויצמן למדע ברחובות

כמה:

מבוגר: 40 ש"ח, ילד (18-5): 35 ש"ח, משפחה: 150 ש"ח, אזרח ותיק: 20 ש"ח, סטודנט/נכה: 20 ש"ח, פעוט (מתחת לגיל 5): חינם, חיילים בשירות חובה/בני/בנות שירות לאומי: חינם. הנחה של 10% לרוכשים באתר!

איך:

ניתן לרכוש כרטיסים אונליין בהנחה או בקופות המוזיאון (אין צורך בתאום מראש). כל ההנחות בהצגת תעודה מתאימה בלבד. כרטיס משפחתי: זוג הורים וכל הילדים הרשומים בתעודת הזהות שלהם עד גיל 18. מדיניות ביטולים: אפשר לבטל את הכרטיס עד 14 יום מתאריך הרכישה בניכוי 5 אחוזים דמי ביטול